Kouzlo PUNČOŠEK

/ FOTOčlánky
autor Eliška Valová

Dnešní článek je asi nejspíše spíše pro ženy… I když, každá žena má krásné nohy (ne že ne!) a v punčochách obzvlášť… Takže i mužům vstup povolen. Nicméně, článek čistě pro muže o ponožkách možná někdy příště.

~ Katka a Jardys | Roman ~


Dámy, oblékáte rády punčochy? Já ano. Ale v dětství jsem ty děděné, proužkované, unisex “punčucháče” s věčně prasklou gumou nesnášela..

~ Lenka a Jenda | Ondra Vala ~

Nyní punčochářství kvete (díkybůchu) a my můžeme vybírat z gazilionu druhů a vzorů. Říkám si, že letos budu více experimentovat a vyhledávat události, kam si punčošky můžu obléct. Ne jen v zimě a na podzim.

~ Petra a Petr | Ondra Vala ~

Víte ale, kdy je oblékání punčoch speciální? Ano, právě v ten svatební den. To si punčochy a vše oblékáte jaksi s noblesou, lehce a elegantně. Ne jako ve všední den v březnu, kdy spěcháte do práce, vrstvy oblečení na sebe doslova rvete a snažíte se u toho celá rozcuchaná držet rovnováhu poskakováním na jedné noze. Ve svatební den dovolujete, aby vás při té zvláštní, jindy soukromé chvíli vidělo více lidí a dokonce vás u toho i fotí. A vy jste krásná, ladná a už-skoro-svatebně-oblečená.

~ Katka a Zbyněk | Ondra Vala ~

Je to chvíle, kdy holé nohy navléknete též do něčeho speciálního. Poté jsou už vaše nožky připravené na vstup do čekajících, nablýskaných šatů, do hladkého, nového života, a to v celé své kráse. Proto si tu chvíli užijte!

~ Andrejka a Jeny | Ondra Vala ~

Hezkou neděli, hlavně klid a nohy v teple ;-)

S láskou, vaše Eliška.