Pro Štěstí

/ O nás
autor Eliška Valová

Všem lidem dobré vůle přejeme pohádkové Vánoce a do Nového roku spoustu hravých nápadů, (nejen) partnerské harmonie a nekonečno lásky.

To vám přejí..... (kdo? kdo? kdo?)


My dva! :)

My dva, kteří jsme se také rozhodli, že tady na Zemi poletíme životem spolu. Tak jako každý jiný den, hlásí se o svou pozornost i dny vánoční. My, dvě romantické duše, vnímáme Vánoce velice intenzivně. Velice intenzivně…

  • …nám v bytě voní kombinace františku a octa. Rozhodli jsme se totiž dát do bramborového salátu milovanou řepu (kterou vaříme s octem), a tak nejen, že se nám bytem line octový odér, ale ještě k tomu máme růžový bramborový salát! A františek je spolehlivý článek zařizující kouzlo Vánoc.
  • Povídáme si se vším. S vánoční výzdobou v obchodních centrech, s kýčovitými andělíčky prodávanými na Václaváku, se zmrzlými sochami ukřižovaných Ježíšků,…a samozřejmě s naší vánoční jedličkou v květináči, kterou máme slavnostně oblečenou už od minulého čtvrtka. (dnes jsme dokonce spali vedle ní v obýváku na gauči, jak se nám od ní nechtělo do 5 metrů vzdálené ložnice)
  • Jsme pyšní na naše partyzánské jmelí, které jsme byli za tmy natrhat. (a málem se udusili a/nebo se ztratili ve smogové inverzi)
  • Posloucháme odkládanou přednášku o duchovním významu Vánoc. (protože nemáme televizi)
  • Velice intenzivně vnímáme úžasný nápad absolutně klidných Vánoc, což znamená, že jsme letos zrušili nakupování dárků. Ano a hádejte – je to skvělé! Jen musíme ještě vymyslet, co budeme tedy celý Štědrý večer dělat. (stále nemáme televizi). Sníh na koulovačku taky zatím nic moc, ale jsme nepoučitelní optimisté, takže ještě tomu dáváme den, maximálně dva.
  • Vypínám přednášku o duchovním významu vánoc, kterou se mi stejně nedaří vnímat a jdu se dívat na nějakou echt vánoční pohádku. Třeba Hvězdné války (Epizoda V) ;-)

Přátelé, přejeme vám kouzelné prožití následujících významných dní. Jezte do polosyta, hodně spěte a mějte se nejvíc rádi. My vás taky máme rádi a těšíme se na “naše” nevěsty a ženichy v roce 2014. S láskou, Eliška a Ondřej.