WEDEO - svatební videoprůvodce

/ FOTOčlánky, O nás
autor Eliška Valová

Dnes je mi ctí, že vám můžu zprostředkovat mini pohled do zákulisí vzniku projektu WEDEO – svatební videoprůvodce. Přípravy probíhaly více než 1 rok a tento článek tedy ukazuje vrcholek ledovce, který je ale vždy divácky nejaktraktivnější.


Vše začíná a končí u Žanety Slámové, charizmatické, duševně vyspělé a svateb znalé ženy. Musíme se vrátit o rok zpět, abychom si uvědomili, jaký byl náš život v době, kdy se Žanetě v hlavě teprve rodila myšlenka tohoto projektu. Bližší informace o úplných prvopočátcích projektu nám snad někdy v jiném článku přiblíží sama Žaneta. Nyní se pojďme podívat už na to, jak to probíhalo na tom zprodukovaném vrcholku WEDEO videoprůvodce svatbami.

Na začátku tedy byla tato krásná žena, Žaneta Slámová.

A tato Žena si na pomoc přizvala Kubu a Michala, skvělé kameramany z DIB Production.

..než se kluky povedlo vyfotit, byla to sranda…

…jsou si totiž mnohem jistější za kamerou. Nakonec ale perfektně zvládli být i před kamerou…

Žaneta byla, s pečlivostí jí vlastní, dokonale připravená. Nejen, že všechno s kameramany řádně prodiskutovala…

..ale ještě se u toho stihla smát a vypadat krásně půvabně…

Pro vytvoření bezchybného líčení k projektu přizvala skvělou Andělu Bursovou z Make-AB

…prostě oboustranná profi práce.

Druhá vizážistka je Lucie Průžková.

Ano a právě Lucii blíže poznáte přímo ve videu, kde hovoří o svatebním líčení.

A jaký by to byl svatební rituál bez posvátných darů Země – květin? Proto Žaneta našla dalšího prověřeného dodavatele, respektive dodavatelku, a tou je Michaela Bustová a její Flowers by Michaela

Míša připravila mimo jiné tyto nádherné květinové ozdoby:

A samozřejmě si Míša o své tvorbě a vášni povídala s Žanetou ve videorozhovoru, ve kterém se dozvíte i třeba to, jak květiny vybírat a nosit.

Já jsem se nejvíc zamilovala do.....květinového věnce. (a do Batmana, ale důkaz místo slibů najdete níže)

A – když už jsme v tom zákulisním zákulisí – toto…

…toto je prosím “krychle” :))) Aneb polštářek na prstýnky, opět z rukou šikovné Michaely. Nevím jak to dělá, ale vydržel takto čerstvý po celý týden natáčení. (Další) zázrak!

Koho tam máme dále? Ach ano! Stylistka Dagmar Gabulová a jeji Dagmar&Style. Aneb šedá eminence sladěného oblečení a skvostných doplňků.

Ještě vám musím alespoň ukázat (když ne dát ochutnat) výrobky z dílny Café Jen.

…měli jsme co dělat, abychom se na ně nevrhli ještě před vyfocením…

…jiní čekali…

…a šli domů se spokojeným úsměvem až poté, co ten božsky lahodný cupcake ukořistili :-)

V půlce týdne natáčení jsme se přesunuli a rozbalili svá fidlátka a energii ve Svatebním Centru Adina, které založila paní Marie Nováková, žena plná energie a elánu, a která splnila sen o dokonalých svatebních šatech nespočtu nevěst.

Máte tedy ve videoprůvodci ten nejodbornější a nejprověřenější zdroj informací, jaký snad lze v ČR najít :-)

A jak vypadal den ve Svatebním Centru Adina? Na to snad není potřeba žádný velký komentář. Jen vám můžu říct, že přestože to byl den velmi náročný, tak jsme si jej všichni naplno užili!

Ráno se tradičně začalo zkrášlováním…

…i ženicha trošku..

a mohlo se jít na věc…

…a zatímco se v tichosti natáčel rozhovor s paní Marií…

…my jsme v tichosti…

… vymýšleli (blbiny +) focení různých druhů šatů, nevěst a ženichů.

Šaty byly pečlivě vybrány,…

…odborně konzultovány,…

..a profesionálně upraveny.

Ve videoprůvodci najdete i těhotnou nevěstu a malou družičku s družbou.

Na každé svatbě se setkáváme s tím, že nevěsty ani jejich pomocnice nevědí, jak správně zašněrovat korzet svatebních šatů. Tak i tuto záludnost vám WEDEO zprostředkuje.

…příprava na natáčení šněrování korzetu :-)

Každá minuta dne byla využita na 100 % a my jsme unavení, ale celí veselí opustili Svatební Centrum Adina až když byla venku tma.

Vrátili jsme se a posledních pár dní dotáčíme společně ještě zpět v pracovně alias v coworgingovém centru Ženy s.r.o.

A abych nezapomněla, tak BíláČerná byla taktéž přizvána mezi dodavatele.

Proto vám můžeme přinést tuto reportáž a svatební fotograf Ondra Vala dostal příležitost hovořit za oddíl WEDEO věnovaný svatební fotografii. Všechny tyto a další fotky jsou tedy pochopitelně z dílny našeho týmu BíláČerná.

V životě máme mnoho důkazů o fenomenu motýlých křídel a i nyní mi na mysl vyskakuje známá pohádka o červené řepě – tahali tahali a teprve až malá myšička přiběhla, řepu úspěšně vytáhli… Je nezbytné zmínit, že spolu s Žanetou Slámovou celý tento projekt pomáhají ralizovat další síly. A to v podobě…

~ Malé Miny,… :-)

…a její maminky Jany, které spolu s Žanetou s láskou prochází od počátku projektu vším.

Katka jako asistentka produkce také dokázala nemožné (např. silou mysli opravila napařovací žehličku a zvládla v rekordním čase vyžehlit 3 košile).

WEDEO realizační tým:

Projektu přejeme, aby mezi snoubence přinesl radost z plánování svatby a provedl přípravami s lehkostí. A vám, abyste měli se všemi těmito úžasnými lidmi (a dodavateli) možnost spolupracovat.

Děkujeme. Eliška.

WEDEO web: www.wedeo.cz ~ WEDEO FB: www.facebook.com/wedeocz ~ Video: DIB Production ~ Fotky: Ondra a Eliška Valovi – BíláČerná ~ Make-up: Anděla Bursová – Make-AB | Lucie Průžková ~ Styling: Dagmar Gabulová – Dagmar&Style ~ Květiny: Flowers by Michaela – Květinový ateliér ~ Cupcakes: Café Jen. ~ Prostory: Ženy s.r.o. | Svatební Centrum Adina ~ Žaneta Slámová – Organizace Svatby