Výroba

Milé budoucí paní a kamarádky budoucí paní, jsem tu pro vás. Díky zkušenostem z mnoha svateb vám můžu poradit, doporučit další šikovné, odborné ruce či pomoci vyrobit vše, co bude v mých silách. Ať už se jedná o výzdobu, nápad na nečekaný dárek, utvrzení ve vašich domněnkách a nebo, především v této sekci, šití šatů.

Šaty šiji jednoduché a takové, abyste je mohla např. na Vánoce nebo v den vašeho výročí opět oprášit a připomenout si vaše pocity, když vás v nich poprvé uviděl. Jednoduché, avšak dostatečně slavnostní na tak významnou událost, jako je svatba. Vím, jak je těžké sehnat zrealizovanou představu vašich vysněných šatů. Nedaří-li se vám je tedy sehnat, neváhejte a napište mi. Uvidíme, jestli to spolu nějak vymyslíme, nebo spolu přijdeme na někoho, kdo by byl schopný pomoci.

Též šiju šaty pro družičky. V poslední době se i do Čech dostává trend stejně oblečených družiček a družby. Sjednotit svatebčany a blízké přátelé je milá záležitost, podvědomně to utuží aktuální kolektiv a v neposlední řadě to na fotkách vypadá velice efektně a navozuje pocit, že jste vaši svatbu měli perfektně a do posledního detailu připravenou. A taky že taková byla! :-)

Šaty pro družičky mají jednoduchý střih, takový, aby mohly šaty i po svatbě užívat a společně tak vzpomínat, jaká to byla skvělá párty. Uvědomuji si, jak je svatba drahá záležitost, a proto se snažím kombinovat takové materiály a postupy, aby byly šaty pro družičky v nejlepším poměru cena/kvalita.

S láskou vaše Eliška